Schronisko w Miedarach

Hugo

Hugo to niskopodłogowy, jamnikowaty piesek - na zdjęciach nie udało się tego ująć w odpowiedniej perspektywie. Na żywo ma krótkie łapki i jest małym psiakiem.

Może mieć około 3/4 lata. Kocha spacerować. Jest aktywnym i energicznym psiakiem, który czasami bardzo się ekscytuje, przy odpowiednim spokojnym domu i codziennej rutynie będzie mu łatwiej się wyciszyć niż w schroniskowym kojcu - szukamy mu domu bez małych dzieci. Lgnie do człowieka i chce się miziać. Potrafi siad i podaj łapę. Dopiero uczy się chodzić na smyczy.

Hugo obecnie przebywa w schronisku niedaleko Tarnowskich Gór ( woj. śląskie). W razie gdyby miał zostać drugim psem konieczny będzie spacer równoległy. Jego stosunek do kotów może zostać sprawdzony jeżeli będzie taka konieczność.
Oczywiście można go odwiedzić, poznać i wyprowadzić na spacer zapoznawczy. W sprawie zapoznania i adopcji proszę dzwonić pod podany numer kontaktowy podany w ogłoszeniu. Jeżeli nie odbieram to proszę o smsa oraz podanie imienia psa, na pewno oddzwonię.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :
Dominik 697 198 150

POWRÓT