Schronisko w Miedarach

Cyrkonia

Cześć, mam na imię Cyrkonią.
Jestem około 5-letnią sunią z nadzieją na kochający dom i własny kącik. Uwielbiam spacerki z człowiekiem. Bardzo ładnie chodzę na smyczy, nie ciągnę i podążam za przewodnikiem. Ciekawi mnie otoczenie, chciałabym zwiedzić więcej terenów niż te które widzę zza schroniskowych krat.

Na inne pieski dobrze reaguje, mam nawet jednego przyjaciela. Zazwyczaj jestem bardzo spokojna, może przez to, że próbuje się przystosować do nowej rzeczywistości.

Szukam dobrych właścicieli którzy pokochają mnie za to jaka jestem, obiecuję kochać jeszcze mocniej.

Obecnie przebywam w schronisku w Miedarach ( obok Tarnowskich Gór, woj. śląskie ). Zapraszam do poznania mnie na sobotnich spacerkach. W przypadku gdybym miała zostać drugim psem w domu konieczny będzie spacer równoległy. Nie widziałam jeszcze kotków w schronisku więc moja reakcja może zostać sprawdzona jeżeli zajdzie taka potrzeba. W sprawie adopcji proszę dzwonić do Pani Pauliny. W razie gdyby nie odbierała, proszę nie zrażać się i wysłać SMSa z prośbą o kontakt, a na pewno odpowie.
Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :
Paulina 690 143 393

POWRÓT