Schronisko w Miedarach

Wirtualna adopcja jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na tradycyjną adopcję, a chciałyby pomóc konkretnemu psu czy kotu. Polega ona na comiesięcznych, deklarowanych wpłatach określonej sumy pieniędzy, które będą przeznaczane na bieżące potrzeby konkretnego zwierzaka. Zastrzegamy sobie możliwość kumulacji środków. 

Spowodowane jest to tym, że w danym miesiącu potrzeby danego zwierzaka mogą być mniejsze a w następnym może się np. pojawić konieczność wydatkowania większej kwoty. Pieniądze te mogą zostać również spożytkowanie na rozbudowy schroniska tak, aby naszym podopiecznym żyło się lepiej. 

Wirtualna adopcja

Jeśli zdecydujesz się na wirtualną adopcję Twoje imię i nazwisko zostanie opublikowane w specjalnym albumie zwierząt wirtualnie zaadoptowanych oraz w albumie konkretnego psiaka bądź kota. Będziesz miał prawo być informowany na bieżąco o aktualnym stanie zdrowia podopiecznego, oraz będziesz otrzymywał zdjęcia niedostępne dla innych. 

Pamiętaj, że wirtualna adopcja nie zamyka drogi do adopcji tradycyjnej. Jeśli Twój podopieczny zostanie zaadoptowany zostaniesz o tym poinformowany i do Ciebie będzie należała decyzja, czy chcesz przestać być wirtualnym opiekunem, czy zaadoptujesz sobie nowego zwierzaka. Nie określamy minimalnej kwoty do wpłaty, liczymy że wspólnie ją ustalimy jak podejmiesz decyzję o zostaniu wirtualnym opiekunem. Jeśli masz jakieś pytanie, wątpliwości pisz, postaramy się odpowiedzieć na każde nurtujące Cię pytanie. Zbuduj z nami lepsze jutro dla każdego bezdomniaka:) 

Kiedy zdecydujecie się Państwo na bycie WIRTUALNYM OPIEKUNEM,
prosimy o kontakt: e-mail: miedaryschronisko@gmail.com lub pod nr tel 531 107 138