Schronisko w Miedarach

Moris

Cześć, mam na imię Moris.
Jestem uroczym pieskiem o krótkich łapkach i wyjątkowej sierści. Mam około 2-3 latka, całe życie przede mną. Obym nie spędził go w schronisku. Wyczekuję z nadzieją na kochający dom i własny kącik.

Uwielbiam spacerki, bardzo ładnie chodzę na smyczy i nie ciągnę. Niezmiernie cieszę się z każdej chwili spędzonej z człowiekiem na przytulaskach.

Szukam dobrych właścicieli którzy pokochają mnie za to jaki jestem, obiecuję kochać jeszcze mocniej.

Obecnie przebywam w schronisku w Miedarach ( obok Tarnowskich Gór, woj. śląskie ). Zapraszam do poznania mnie na sobotnich spacerkach. W przypadku gdybym miał zostać drugim psem w domu konieczny będzie spacer równoległy. Nie widziałem jeszcze kotków w schronisku więc moja reakcja może zostać sprawdzona jeżeli zajdzie taka potrzeba. W sprawie adopcji proszę dzwonić do Pani Pauliny. W razie gdyby nie odbierała, proszę nie zrażać się i wysłać SMSa z prośbą o kontakt, a na pewno odpowie.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :
Paulina 690 143 393

POWRÓT