Schronisko w Miedarach

Aza

Czarna dama widoczna na zdjęcia to ja - Aza we własnej osobie.
Jestem sunią średniej wielkości, jestem młodziutka - mój wiek oszacowano na około 2 lata.

Jestem taką radosną, energiczną iskierką - swoją wesołością nie pozwalam na chwile smutku, zarażam pozytywną energią!
Uwielbiam robić coś z człowiekiem - towarzyszyć w codziennych czynnościach, biegać, wędrować, spacerować. Jestem przyjazna, łagodna i otwarta, szybko nawiązuję kontakt. Jak widać na zdjęciach, sama proszę o dawkę głasków lub przytulasków. :)
Szukam dobrych, kochających i odpowiedzialnych właścicieli. Szukam aktywnej rodziny, dla której wspólnie spędzony czas będzie frajdą. Z chęcią stanę się czyjąś najlepszą przyjaciółką i towarzyszką biegów, spacerów i wędrówek.
Akceptuję inne psy, lecz gdybym miała być kolejnym psem w domu, konieczny byłby spacer równoległy, aby sprawdzić wzajemne reakcje moje i psa rezydenta. W razie potrzeby możliwe jest sprawdzenie mojej reakcji na koty.

Obecnie przebywam w schronisku obok Tarnowskich Gór ( woj. śląskie). Oczywiście można mnie odwiedzić, poznać i wyprowadzić na spacer zapoznawczy. W sprawie zapoznania i adopcji proszę dzwonić pod podany numer kontaktowy do Pani Anny. W razie gdyby nie odbierała telefonu, proszę nie zrażać się i wysłać SMSa z prośbą o kontakt, a na pewno odpowie.
Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI :
Ania: 782 332 341

POWRÓT