Schronisko w Miedarach

Alutka

Mam na imię Alutka. Jestem czarną-podpalaną sunią średniej wielkości.

Muszę przyznać, że w schronisku noszę tytuł największej przylepki - najchętniej spędzałabym cały czas przytulona do opiekuna, leżąca na kolankach i głaskana. Bardzo pragnę bliskości i czułości człowieka. Jestem otwartą, przyjazną i łagodną sunią - chętnie poznaję nowych ludzi i zawieram nowe przyjaźnie. Jestem umiarkowanie aktywna - nie jestem ani powolnym flegmatykiem, ani wulkanem energii.
Akceptuję inne psy, jednak w razie gdybym miała być kolejnym psem w domu, konieczny byłby spacer równoległy, aby sprawdzić wzajemne reakcje moje i psa rezydenta. W razie potrzeby możliwe jest sprawdzenie mojej reakcji na koty.

Szukam dobrych, kochających i odpowiedzialnych właścicieli, dla których będę najlepszą przyjaciółką i członkiem rodziny. :)

Obecnie przebywam w schronisku obok Tarnowskich Gór ( woj. śląskie). Oczywiście można mnie odwiedzić, poznać i wyprowadzić na spacer zapoznawczy. W sprawie zapoznania i adopcji proszę dzwonić pod podany numer kontaktowy do Pani Aleksandry. W razie gdyby nie odbierała telefonu, proszę nie zrażać się i wysłać SMSa z prośbą o kontakt, a na pewno odpowie.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI :
Aleksandra:690 920 273

POWRÓT