Schronisko w Miedarach

Fistaszek

Fistaszek to malutki, jamnikowaty psiak oceniany na ok 4-5 lat.
Ma cudowne, mięciutkie i milutkie futerko w kolorze fistaszków.
W kojcu chętny do kontaktu, jednak potrzebuje chwili by zaufać. Nie potrafi zbyt dobrze chodzić na smyczy. Pozwala się jednak bez problemu wziąć na ręce. Na spacerze mocno szuka wsparcia w człowieku. W nowym domu powinien się szybciej otworzyć - jednak potencjalni opiekunowie powinni mieć świadomość tego, że będzie to wymagało cierpliwości i czasu - okazanego mu serca - tak, żeby Fistaszek zaufał, pokochał i otworzył się.
Psiak przebywa aktualnie w schronisko niedaleko Tarnowskich Gór. Gdyby miał zostać drugim psem w domu konieczny będzie spacer równoległy (jak zawsze w takim przypadku). Jego reakcja na koty może zostać sprawdzona jeżeli zaistnieje taka potrzeba.
W sprawie zapoznania i adopcji proszę dzwonić pod podany numer kontaktowy podany w ogłoszeniu. W razie gdyby wolontariuszka nie odbierała telefonu, proszę nie zrażać się i wysłać SMSa z prośbą o kontakt, a na pewno odpowie.
Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :
Ania: 782 332 341

POWRÓT