Schronisko w Miedarach

Horus

Horus to duży, majestatyczny owczarek w średnim wieku.
Nie umiemy dobrze określić jego wieku, ma dosyć starte zęby - być może mieszkał kiedyś w kojcu i całymi dniami próbował się z niego wydostać. Obiecaliśmy mu, że do kojca już nie wróci.
Horus jest pięknym owczarkiem co na pewno przyciągnie fanów psów w typie tej rasy, jednak nowy opiekun musi mieć świadomość tego, że to duży jegomość, który potrzebuje spokojnego nowego domu bez małych dzieci, oraz wyrozumiałego właściciela, który będzie potrafił spełniać jego psie potrzeby.
Obowiązuje procedura adopcyjna czyli ankieta przedadopcyjna, spacer zapoznawczy oraz wizyta przedadopcyjna w potencjalnym nowym domu/mieszkaniu.
Psiak przebywa aktualnie w schronisko niedaleko Tarnowskich Gór. Gdyby miał zostać drugim psem w domu konieczny będzie spacer równoległy (jak zawsze w takim przypadku). Jego reakcja na koty może zostać sprawdzona jeżeli zaistnieje taka potrzeba.
W sprawie zapoznania i adopcji proszę dzwonić pod podany numer kontaktowy podany w ogłoszeniu. W razie gdyby wolontariuszka nie odbierała telefonu, proszę nie zrażać się i wysłać SMSa z prośbą o kontakt, a na pewno odpowie.
Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :
Kamila: 885 800 821

POWRÓT