Schronisko w Miedarach

Mori

Mori to mały psiak psiak w średnim wieku, z cudownym, jasnym umaszczeniem.
Bardzo dobrze się komunikuje i pokazuje gdy potrzebuje dystansu - szukamy mu świadomej rodziny, bez małych dzieci, która będzie te sygnały szanowała i traktowała go jak psiego członka rodziny a nie pluszową zabawkę.
Gdy lepiej pozna kogoś to otwiera się, pozwala na więcej, uwielbia być głaskany po brzuchu. Potrzebuje jednak chwil, żeby zaufać.
Na smyczy nie ciągnie, lubi sobie pobiegać i eksplorować teren. To super psiak dla aktywnej rodziny szukającej aktywnego towarzysza.

Psiak przebywa aktualnie w schronisko niedaleko Tarnowskich Gór. Gdyby miał zostać drugim psem w domu konieczny będzie spacer równoległy (jak zawsze w takim przypadku). Jego reakcja na koty może zostać sprawdzona jeżeli zaistnieje taka potrzeba.
W sprawie zapoznania i adopcji proszę dzwonić pod podany numer kontaktowy dpodany w ogłoszeniu. W razie gdyby wolontariuszka nie odbierała telefonu, proszę nie zrażać się i wysłać SMSa z prośbą o kontakt, a na pewno odpowie.
Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :
Martyna: 661-904-111

POWRÓT