Schronisko w Miedarach

Smart

Smart to średnio-większy psiak oceniany na ok 4 lata

Jest bardzo inteligentny, odważny - nasi wolontariusze poznali go po raz pierwszy "psypadkiem" gdy przeskoczył kojec bokiem, przeszedł tak parę kojców dalej, po czym wyszedł tym który był otwarty i przybiegł się przywitać z wolontariuszami. Wygłaskany i wymiziany grzecznie poczekał aż weźmiemy go na spacer i na zdjęcia do ogłoszeń. Śmiejemy się, że zobaczył aparat i miał parcie na szkło:)
Jest bardzo otwartym na kontakt z ludźmi psiakiem. Po tym jak się poznaliśmy podejrzewamy, że będzie potrzebował aktywnej rodziny, która spełni jego psie potrzeby - ciekawe spacery, zabawy węchowe, nauka sztuczek - "bardzo chętnie, poróbmy coś":)

Psiak przebywa aktualnie w schronisko niedaleko Tarnowskich Gór. Gdyby miał zostać drugim psem w domu konieczny będzie spacer równoległy (jak zawsze w takim przypadku). Jego reakcja na koty może zostać sprawdzona jeżeli zaistnieje taka potrzeba.

W sprawie zapoznania i adopcji proszę dzwonić pod podany numer kontaktowy podany w ogłoszeniu. W razie gdyby wolontariuszka nie odbierała telefonu, proszę nie zrażać się i wysłać SMSa z prośbą o kontakt, a na pewno odpowie.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :
Martyna: 661-904-111

POWRÓT