Schronisko w Miedarach

Dżin

Dżin to młodziutki psiak, spragniony kontaktu z człowiekiem.
Jest psiakiem średniej wielkości.
Najchętniej spędzałby z człowiekiem każdą wolną chwilę, spragniony kontakty wyciąga łapkę przez kraty schroniskowego kojca i chce, żeby mu poświęcić chociaż chwilkę.
Nie najlepiej radzi sobie na smyczy, potrafi spanikować i zacząć kręcić kółka po napięciu smyczy. Być może mieszkał wcześniej na podwórku i nie wie co to smycz i spacery... Fajnie łapie kontakt z człowiekiem, reaguje na słowa i gesty, uspokaja się blisko człowieka. Jego przyszła rodzina musi być świadoma tego, że dopiero się uczy chodzenia na smyczy.
Za to łapkę chętnie poda wam już:) to mądry psiak, który szybko się uczy.
Psiak przebywa aktualnie w schronisko niedaleko Tarnowskich Gór. Gdyby miał zostać drugim psem w domu konieczny będzie spacer równoległy (jak zawsze w takim przypadku). Jego reakcja na koty może zostać sprawdzona jeżeli zaistnieje taka potrzeba.
W sprawie zapoznania i adopcji proszę dzwonić pod podany numer kontaktowy podany w ogłoszeniu. W razie gdyby wolontariuszka nie odbierała telefonu, proszę nie zrażać się i wysłać SMSa z prośbą o kontakt, a na pewno odpowie.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :
Martyna: 661-904-111

POWRÓT