Schronisko w Miedarach

Bonnie

Bonnie szuka domu
Jest dorosłą suczką w typie pitbulla, waży ok 20kg. Ma w sobie tyle pozytywnej energii, że wprost zaraża
To mała torpeda, która jest dosłownie WSZĘDZIE!
Nie ma problemu w relacjach z ludźmi, szybko nawiązuje kontakt, jest pozytywnie nastawiona zarówno do mężczyzn jak i kobiet. Dzieci także nie są dla niej problemem - w DT ma kontakt z 4latką i mają super relację. Jest natomiast psem silnym i niedelikatnym, zatem jeśli w domu miałaby zamieszkać z dziećmi to lepiej aby były to starsze dzieci lub żeby dorośli opiekunowie byli doświadczeni w prowadzeniu takich relacji.
Na spacerach ładnie radzi sobie z różnego rodzaju bodźcami. W relacjach z psami miewa różnie - mijanie z odległości jest ok natomiast kiedy pies przekroczy jej granice potrafi szybko zareagować kłapaniem. W obecności jedzenia także jest spięta kiedy w pobliżu jest drugi pies. Jeśli miałaby zamieszkać z innym psem, to na pewno musiałoby to być pod okiem doświadczonej osoby, a drugi psiak powinien być nienachalny i respektujący przestrzeń Bonnie.

Ma silny instynkt łowiecki, więc nie nadaje się do domu z małymi zwierzętami.

Typowo dla TTB szybko się pobudza, więc opiekunowie powinni znać strategie na to, jak pomagać psu te pobudzenie regulować aby dla wszystkich było komfortowo i bezpiecznie

Cudownie się z nią uczy! Jest zmotywowana zarówno na jedzenie jak i zabawę. Pozostaje stale w kontakcie z opiekunem, szybko uczy się nowych rzeczy.

Jest wykastrowana. Ma niedoczynność tarczycy i przyjmujeforthyron.

Szukamy dla niej domu aktywnego, doświadczonego z silnymi, aktywnymi i pobudliwymi psami.
Przebywa w domu tymczasowym w Miasteczku Śląskim. Przed adopcją obowiązuje ankieta, 2-3 spacery zapoznawcze. Umowa adopcyjna.
W sprawie adopcji prosimy o kontakt pod numerem telefonu podanym w ogłoszeniu. Jeżeli nie odbieramy to prosimy o smsa, na pewno oddzwonimy.
POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :
Viktoria: 519402986

POWRÓT