Schronisko w Miedarach

Pako

Cześć! Jestem Pako, maksymalnie 2-letni piesek, który z zachowania jest dużym szczeniakiem. Szukam kochającej rodziny, która zapewni mi spokój i bezpieczeństwo.

W swoim kojcu czuję się swobodniej i wtedy skaczę jak duży zajączek, szukając uwagi człowieka i kontaktu z nim. Jestem bardzo kochany i wesolutki - uwielbiam nurkować w baseniku z wodą, żeby wyłowić smaczki.

Na spacerze poza schroniskiem bywam dosyć wystraszony i boję się szybszych ruchów. Szukam rodziny, która mieszka w spokojnym miejscu i nie ma malutkich dzieci, ponieważ ich zachowanie może mnie przestraszyć. Kilka razy powychodzę na spacerki i na pewno się otworzę, ale łatwiej będzie mi pracować nad moimi małymi straszkami już w domu.

Jeśli szukasz kochanego i wesołego towarzysza, który potrzebuje trochę cierpliwości i miłości, to ja jestem idealnym wyborem! Chętnie spędzę z Tobą czas, ucząc się nowych rzeczy i ciesząc się Twoją obecnością.

Jeśli chcesz dać mi szansę na nowe, pełne miłości życie, proszę, skontaktuj się z opiekunem adopcyjnym. Nie mogę się doczekać, aby znaleźć moją nową rodzinę i zacząć wspólne, szczęśliwe życie!

Obecnie przebywam w schronisku w Miedarach. W sprawie zapoznania i adopcji prosimy o kontakt z opiekunem adopcyjnym - numer jest podany w ogłoszeniu. Jeżeli wolontariusz nie odbiera prosimy WYSŁAĆ SMS-A a na pewno oddzwoni.
Opiekun psa - Dominik 697 198 150

POWRÓT