Schronisko w Miedarach

Wisieńka

Cześć! Jestem Wisieńka, mała, kochana suczka w wieku około 1-1,5 roku. Szukam swojego wymarzonego domu, gdzie będę mogła cieszyć się miłością i uwagą.

Uwielbiam spacery i ruch. Bardzo szukam kontaktu z człowiekiem i zawsze dopominam się o uwagę. Jeśli poświęcisz mi za mało czasu, na pewno Ci to zasygnalizuję! Czasami zachowuję się jak szczeniaczek, pełna energii i radości.

Miałam ciężki okres w życiu - po wypadku komunikacyjnym byłam leczona przez stowarzyszenie "Lepsie Życie". Przeszłam operację tylnych łapek oraz rehabilitację, po której wróciłam do pełnej sprawności. Dałam się poznać jako mądra sunia, która szybko uczy się sztuczek!

Jeśli szukasz energicznej, kochanej towarzyszki, która wniesie do Twojego życia mnóstwo radości i miłości, to ja jestem idealnym wyborem! Chętnie spędzę z Tobą czas na spacerach, nauce nowych sztuczek i cieszeniu się każdą chwilą razem.

Jeśli chcesz dać mi szansę na nowe, pełne miłości życie, proszę, skontaktuj się z opiekunem adopcyjnym. Nie mogę się doczekać, aby znaleźć moją nową rodzinę i zacząć wspólne, szczęśliwe życie!

Obecnie przebywam w schronisku w Miedarach. W sprawie zapoznania i adopcji prosimy o kontakt z opiekunem adopcyjnym - numer jest podany w ogłoszeniu. Jeżeli wolontariusz nie odbiera prosimy WYSŁAĆ SMS-A a na pewno oddzwoni.
Opiekun psa - Kamila 885 800 821

POWRÓT