Schronisko w Miedarach

Pesto

Cześć! Jestem Pesto, 6-letni Płochacz Niemiecki, który szuka kochającego domu. Moja historia jest smutna - zostałem porzucony i nie odebrany przez właściciela. Teraz mieszkam w schronisku w okolicy Tarnowskich Gór na Górnym Śląsku.Niedawno przeszedłem kastrację i czekam na nowy, kochający dom.

Wolontariusze opisują mnie jako bardzo stonowanego pieska, ale warto pamiętać, że w domu, gdy już się w pełni oswoję, mogą się ujawnić typowe dla mojej rasy zachowania. Jestem pozytywnym, przyjaznym i otwartym psiakiem, który na spacerze chodzi bardzo grzecznie i nie ciągnie. Wyjątkiem są sytuacje, gdy przyciągnie mnie ciekawy zapach - wtedy potrafię się na chwilę zatracić w węszeniu. Zwracam dużą uwagę na swojego przewodnika, jestem takim uśmiechniętym czarusiem. Podczas spacerów ignoruję inne psy, tak jak zawsze, wprzypadku gdybym miał zostać kolejnym psem w domu konieczny będzię spacer równoległy. Moja reakcja na koty może zostać sprawdzona jeżeli zaistnieje taka potrzeba.

Jako Płochacz Niemiecki jestem psem myśliwskim, który potrzebuje odpowiedniej ilości ruchu. Mam w sobie wiele energii, którą chętnie spożytkuję na długich spacerach i zabawach. Jestem łowcą zwierzyny, gdy złapię trop to skupiam się na nim - być może czeka nas dłuższa nauka przywołania zanim puścisz mnie luzem.

Jeśli szukasz odważnego, wytrwałego i szybko uczącego się towarzysza, to ja jestem idealnym wyborem! Chętnie spędzę z Tobą czas, ucząc się nowych rzeczy i ciesząc każdą wspólną chwilą.

Jeśli chcesz dać mi szansę na nowe, pełne miłości życie, proszę, skontaktuj się z opiekunem adopcyjnym. Nie mogę się doczekać, aby znaleźć mój nowy dom i zacząć wspólne, szczęśliwe życie!
W sprawie zapoznania i adopcji prosimy o kontakt z opiekunem adopcyjnym - numer jest podany w ogłoszeniu. Jeżeli wolontariusz nie odbiera prosimy WYSŁAĆ SMS-A a na pewno oddzwoni.
Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, która nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Opiekun psa - Kamila 885 800 821

POWRÓT