Schronisko w Miedarach

Ulek

Cześć! Mam na imię Ulek i jestem uroczym, średnim pieskiem w wieku ok 3 lat. Przebywam w schronisku i uczę się, że człowiek może być moim przyjacielem. Jestem jeszcze trochę wystraszony i niepewny, szczególnie kiedy trzeba wyjść z kojca, ale nie panikuję, gdy ktoś mnie podnosi.

Podejście człowieka mnie stresuje, więc czasami robię uniki, ale jeśli podejdzie się do mnie powoli i spokojnie, pozwolę się wziąć na ręce i wynieść poza schronisko. Na spacerach wciąż uczę się otaczającego mnie świata - na początku sporo stoję i siedzę w krzakach, ale też rozglądam się i węszę, pokazując, że jestem bardziej zaciekawiony niż sparaliżowany strachem.

Kiedy spędzam czas z wolontariuszką, podchodzę do niej, oglądam ją i wącham, a nawet pozwalam się dotykać. Myślę, że z czasem będę się coraz bardziej otwierał na kontakt z człowiekiem. Powoli, ale z pewnością, staję się coraz odważniejszy i ciekawszy świata.

Jeśli chcesz dać mi szansę na nowe życie pełne miłości i cierpliwości, proszę skontaktuj się z opiekunem adopcyjnym. Czekam na kogoś, kto pomoże mi uwierzyć, że świat jest piękny, a ludzie mogą być najlepsi przyjaciółmi psa.

W sprawie zapoznania i adopcji prosimy o kontakt z opiekunem adopcyjnym - numer jest podany w ogłoszeniu. Jeżeli wolontariusz nie odbiera prosimy WYSŁAĆ SMS-A a na pewno oddzwoni.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, która nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Opiekun psa - Martyna 661 904 111

POWRÓT