Schronisko w Miedarach

Wolfie

Cześć! Mam na imię Wolfie i jestem mixem staffika. Mam około roku, więc jestem jeszcze młodym, pełnym energii psiakiem. Jestem radosny, przyjazny i bardzo aktywny. Na spacerach zdarza mi się podgryzać smycz, ale to tylko dlatego, że mam mnóstwo energii i chęci do zabawy. Jeśli miałbym szarpak, na pewno skupiłbym się na nim, więc zachęcam, abyś nosił go ze sobą na spacery.
Potrafię podskoczyć nawet na 1,5 metra, co pokazuje, że jestem bardzo skoczny i żwawy. Te cechy świadczą o tym, że potrzebuję aktywnej rodziny, która będzie miała czas i chęć, aby spędzać ze mną dużo czasu na zabawie i ćwiczeniach. Kiedyś ktoś mnie bardzo zawiódł - znaleziono mnie przywiązanego do drzewa w upalny dzień. Mimo to nie straciłem radości życia i wciąż wierzę, że znajdę kogoś, kto mnie pokocha i zrozumie.
Szukam domu, który jest świadomy specyfiki mojej rasy i nastawiony na aktywne spędzanie czasu oraz pracę ze mną. Jeśli chcesz dać mi szansę na lepsze życie, pełne miłości i aktywności, proszę skontaktuj się z opiekunem adopcyjnym.
Obecnie przebywam w schronisku w Miedarach. W sprawie zapoznania i adopcji prosimy o kontakt z opiekunem adopcyjnym - numer jest podany w ogłoszeniu. Jeżeli wolontariusz nie odbiera prosimy WYSŁAĆ SMS-A a na pewno oddzwoni.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, która nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Opiekun psa - Dominik 697 198 150

POWRÓT