Schronisko w Miedarach

Majlo

Cześć! Jestem Majlo, absolutnie psieuroczy psiak w wieku 5-6 lat. Szukam kochającej rodziny, która doceni moją spokojną i zrównoważoną naturę.
Jeśli szukasz psa, który nie narzuca się, ale lubi kontakt z człowiekiem, to jestem idealnym kandydatem. Jestem mało aktywny - trochę pospaceruję, a potem chętnie prześpię resztę czasu na posłanku. Bardzo ładnie chodzę na smyczy i jestem niezwykle cierpliwy. Wolontariusze naprawdę długo mnie wyczesywaliście z zimowego futra, a ja cały czas grzecznie stałem.
Jestem mniejszo-średni z rozmiaru, co czyni mnie idealnym towarzyszem zarówno do mieszkania, jak i domu z ogrodem.
Jeśli szukasz spokojnego, cierpliwego i kochanego towarzysza, który wniesie do Twojego życia mnóstwo ciepła i radości, to ja jestem idealnym wyborem! Chętnie spędzę z Tobą czas na spacerach i odpoczynku.
Jeśli chcesz dać mi szansę na nowe, pełne miłości życie, proszę, skontaktuj się z opiekunem adopcyjnym. Nie mogę się doczekać, aby znaleźć moją nową rodzinę i zacząć wspólne, szczęśliwe życie!
Obecnie przebywam w schronisku w Miedarach. W sprawie zapoznania i adopcji prosimy o kontakt z opiekunem adopcyjnym - numer jest podany w ogłoszeniu. Jeżeli wolontariusz nie odbiera prosimy WYSŁAĆ SMS-A a na pewno oddzwoni.
Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, która nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Opiekun psa -Wiktoria 519 743 458

POWRÓT