Schronisko w Miedarach

Mini

Cześć! Mam na imię Mini, jak Myszka Mini, bo mam takie cudne uszy jak ona. Jestem małą suczką, mam około 3 lat. Przyjechałam do schroniska jako młodziutki piesek o nieznanej przeszłości. Musiałam najpierw zaufać człowiekowi i zbudować relację z moją ulubioną wolontariuszką. W końcu udało się mnie wynieść na trawkę, gdzie z ulgą wygrzałam się na słoneczku, z dala od schroniskowego zgiełku.
Szukam rodziny bez małych dzieci, która mieszka w spokojnym miejscu, bo na razie nie umiem chodzić na smyczy. Raczej szukam miejsc, gdzie mogłabym się schować. Powoli, powoli, mój strach zamienia się w ciekawość i zaczynam obserwować otoczenie. Jestem gotowa, aby ktoś dał mi szansę na spokojne, pełne miłości życie.
Jeśli chcesz dać mi dom, w którym będę mogła się czuć bezpiecznie i kochana, proszę skontaktuj się z opiekunem adopcyjnym.
Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, która nasi wolontariusze wysyłają na maila.

W sprawie zapoznania i adopcji prosimy o kontakt z opiekunem adopcyjnym - numer jest podany w ogłoszeniu. Jeżeli wolontariusz nie odbiera prosimy WYSŁAĆ SMS-A a na pewno oddzwoni.

Opiekun psa - Anna 782 332 341

POWRÓT