Schronisko w Miedarach

Piotruś

Mam na imię Piotruś. Jestem malutkim - ok 10kg, 3 letnim pieskiem z ogromnym urokiem osobistym. Ale nawet on nie uchronił mnie przed schroniskiem. Jak czuję się w schronisku? Odżywam na spacerkach, a gdy wracam do kojca, znowu jestem smutny,Szukam wsparcia u ludzi i innych piesków. Dodają mi otuchy i pewności siebie. Jestem łagodnym psem, który potrzebuje zrozumienia, dobra i miłości. Gdy kogoś poznam, przytulam się, sam przychodzę po dawkę głaskania, wchodzę na kolanka. Szukam jednak domu bez małych dzieci bo trochę mnie stresują ich szybkie ruchy i głośne dźwięki.

Potrafię chodzić na smyczy, wychodzi mi to coraz lepiej. Coraz bardziej ciekawi i fascynuje mnie moje otoczenie. Uwielbiam spokojne spacery na łonie natury, w ciszy i spokoju. Jestem umiarkowanie aktywny - ani ze mnie flegmatyk, ani wulkan energii. Akceptuję inne pieski. Mój stosunek do kotów może zostać sprawdzony jeżeli zajdzie taka potrzeba.


Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :
Kamila 885 800 821

POWRÓT