Schronisko w Miedarach

Kajmak

Cześć, mam na imię Kajmak.
Jestem wesołym i młodym pieskiem z pięknym i hipnotyzującym spojrzeniem i pięknym umaszczeniem. Po za dużym serduszkiem mam tez ogrom nadzieji na kochający dom i własny kącik. Uwielbiam wspólne spacerki i zabawę. Nie znam jeszcze swojej siły i czasami ciągnę na spacerkach ale z chęcią nauczę się ładnie chodzić na smyczy i nie tylko. Przy zabawie zdarza mi sie podgryzać ale nikt mi jeszcze nie pokazał jak można się fajnie bawić bez tego. Na razie odkryłem, że bardzo lubie zabawy węchowe. Jestem wpatrzony w przewodnika i wykonuję różne komendy, ktore już znam. Moim kolejnym ulubionym zajęciem jest głaskanko (no może jeszcze jedzonko).

Inne pieski raczej lubię ale to też zależy od ich podejścia.
Szukam dobrych właścicieli którzy pokochają mnie za to jaki jestem, obiecuję kochać jeszcze mocniej.
Obecnie przebywam w schronisku w Miedarach. Zapraszam do poznania mnie i zabawy na sobotnich spacerkach. W przypadku gdybym miał zostać drugim psem w domu konieczny będzie spacer równoległy. Nie widziałem jeszcze kotków w schronisku więc moja reakcja może zostać sprawdzona jeżeli zajdzie taka potrzeba. W sprawie adopcji proszę dzwonić do Pani Pauliny. W razie gdyby nie odbierała, proszę nie zrażać się i wysłać SMSa z prośbą o kontakt, a na pewno odpowie.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :
Paulina 690 143 393

POWRÓT