Schronisko w Miedarach

Przecinek

Przecinek został oceniony na ok 4 lata, jest więc młodym, bardzo pozytywnym i energicznym psiakiem, który ciągle poznaje świat, uczy się i potrzebuje opiekuna, który zrozumie jego psie potrzeby. Przecinek uwielbia ludzi, kocha zabawę, jest aktywnym psem, który po spełnieniu wszystkich psich potrzeb z przyjemnością zaśnie przytulony do opiekuna. Nie lubi jednak nudy.

SZUKAMY dla niego kogoś kto będzie z nim pracował - przyzwyczaił się do zostawania samemu w domu, z nowym opiekunem będzie musiał to powtórzyć. Jest "w połowie drogi" ale potrzebuje pomocy rozsądnego opiekuna. Może zamieszkać w domu ze starszymi dziećmi. Przyda się aktywne spędzanie czasu i chęć na wyciszanie Przecinka zabawami węchowymi, aby pokazać mu że może odpoczywać. Przez długi czas nie był tego nauczony. Teraz jest już lepiej i nowy dom powinien pomagać zaspokoić jego psie potrzeby. A przede wszystkim... kochać przez CAŁE jego psie życie.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :
Ewa: 721 006 008

POWRÓT