Schronisko w Miedarach

Brownie

Dzień dobry!
Mam na imię Brownie - od barwy mojego umaszczenia i faktu, że jestem przesłodki. :)
Jestem kudłatym, młodziutkim ( ok. 2 letnim) pieskiem. Jestem średniej wielkości.

Mimo pobytu w schronisku, nie gaśnie moja pogoda ducha. Jestem takim promyczkiem w schroniskowym, smutnym świecie - kocham wszystko i wszystkich, wspieram swojego kolegę z kojca.
Bardzo dobrze i sprawnie komunikuję się z innymi pieskami. Uwielbiam kontakt z człowiekiem - jestem bystry, dziarski, chętny do współpracy i wpatrzony w osobę wyprowadzającą. Mam ogromny potencjał do nauki.
Jestem otwarty, wesoły, łagodny i przyjazny. Pięknie chodzę na smyczy - nie ciągnę. Z chęcią staję się kompanem biegów, spacerów i wędrówek w nieznane.

Ja kocham wszystkich...lecz jeszcze nikt nie pokochał mnie.
Może to właśnie Ty odmienisz moje życie?

Szukam dobrych, kochających i odpowiedzialnych właścicieli - takich na zawsze. Takich, dla których będę najlepszym przyjacielem i członkiem rodziny.

Obecnie przebywam w schronisku obok Tarnowskich Gór ( woj. śląskie). Oczywiście można mnie odwiedzić, poznać i wyprowadzić na spacer zapoznawczy. W sprawie zapoznania i adopcji proszę dzwonić pod podany numer kontaktowy do Pani Ewy. W razie gdyby nie odbierała telefonu, proszę nie zrażać się i wysłać SMSa z prośbą o kontakt, a na pewno odpowie.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :
Ewa: 721 006 008

POWRÓT