Schronisko w Miedarach

Harnaś

Harnaśto młody pies, oceniany na 3-4 lata.
Harnaś to duży, puchaty pies jak owczarek niemiecki, który gdy głaszcze się go nawet przez kraty przysuwa się coraz bardziej wręcz aż wciskając całe ciało w kraty.Harnaś nie ma problemu z dotykiem, na sam widok smyczy szeroko się uśmiecha. Musi się jednak nauczyć chodzenia na niej, możliwe, że wcześniej nigdy na niej nie spacerował - zdarza mu się pociągnąć, a silny z niego pies. Potrafi za to ładnie zrobić siad i podać łapę.
Jest spokojnym, pociesznym psiakiem. Na spacerze wybiera eksplorowanie, powoli przekonuje się do swojego przewodnika. Bardzo nie lubi wracać do swojego kojca, zmienia się wtedy w bardzo smutnego psiaka. Chcielibyśmy, żeby znalazł swoją rodzinę i już nigdy nie musiał wracać do kojca.
Szukamy mu domy bez małych dzieci, szukamy mu rodziny, która go pokocha i potraktuje jak członka rodziny.
W razie gdyby miał zostać drugim psem konieczny będzie spacer równoległy. Jego stosunek do kotów może zostać sprawdzony jeżeli będzie taka konieczność.
Psiak obecnie przebywa w schronisku niedaleko Tarnowskich Gór ( woj. śląskie). Oczywiście można go odwiedzić, poznać i wyprowadzić na spacer zapoznawczy. W sprawie zapoznania i adopcji proszę dzwonić pod podany numer kontaktowy podany w ogłoszeniu. Jeżeli nie odbieram to proszę o smsa oraz podanie imienia psa, na pewno oddzwonię.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.


POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :
Ania: 782 332 341

POWRÓT